سوالات متداول
خدمات اکستنشن مو سالن زیبایی سالومه

اکستنشن مو یکی از جدیدترین خدمات آرایشی است که در سالن های زیبایی به انجام می رسد. اکستنشن به معنای اضافه کردن موی طبیعی یا مصنوعی به موی فرد است که موجب می شود تا موها پرپشت تر و زیبا تر به نظر برسند. البته اگر از موی طبیعی برای خدمات اکستنشن مو استفاده شود، قطعا نتیجه کار دلچسب تر خواهد بود. این کار را می توان به شیوه های مختلفی انجام داد که در این بخش به معرفی هر یک می پردازیم:

  • اکستنشن سرد
  • اکستنشن گرم
  • اکستنشن مدل کلیپسی

در شیوه سرد، دسته های مویی که قرار است به سر اضافه شود، با استفاده از چسب هایی به موها اضافه می شود و از هیچ دستگاه حرارتی برای این کار بهره گرفته نمی شود. این چسب ها معمولا بی رنگ بوده و قابلیت نگه داری بالایی خواهند داشت.

خدمات کوتاهی مو در سالن زیبایی سالومه

کوتاه کردن مو و اصلاح آنها یکی از قدیمی ترین خدمات سالن های زیبایی است که در حال حاضر نیز در اغلب آرایشگاه های زنانه انجام می شود. با یک کوتاهی ساده مو، تغییرات چشم گیری در فرد ایجاد می شود و اگر به سراغ بهترین آرایشگران برای این منظور بروید، خواهید دید که دقیقا متناسب با چهره و ظاهر شما، مدلی جذاب را بر روی موها پیاده خواهد کرد. اما در حوزه کوتاهی، خدمات مو شامل چیست؟ انواع مدل خدمات کوتاهی مو عبارت است از: مصری، تیفوسی، چتری، فارا، آناناسی، عایشه، پیکسی و … که هر یک به سبک خاصی از چهره خواهد آمد و بهتر است از قبل از انتخاب این مدل ها، با آرایشگران حرفه ای مشورت نمایید.

خدمات رنگ و مش سالن سالومه

یکی دیگر از راه های ایجاد تنوع در چهره، مراجعه به آرایشگاه های زنانه برای دریافت خدمات رنگ و مش است. این حوزه نیز، از لاین های شلوغ و پرطرفدار در هر آرایشگاهی است و بسیار در بین دختران جوان تا مسن ترین خانم ها، استفاده می شود. تنوع خدمات رنگ و مش در آرایشگاه ها، بسیار بالاست و می توان از انواع مدل های کلاسیک تا فانتزی، رنگ موی بدون آمونیاک، انواع رنگ های ایرانی و خارجی و … را در آرایشگاه های زنانه بر روی موها پیاده کرد. رنگ و مش مو زمانی برای پوشاندن تارهای سفید استفاده می شد و خانم های با سن بالا این کار را انجام می دادند، اما امروزه نه تنها جوان ترین خانم ها، بلکه آقایان نیز به این حوزه وارد شده و از انواع خدمات رنگ و مش استفاده می کنند.

در زمینه این خدمات سالن های زیبایی، باید اشاره کرد که ماهر بودن آرایشگر در ترکیب درست رنگ ها و شیوه صحیح استفاده از آن بر روی مو، می تواند تاثیر زیادی در جلوه بهتر و زیباتر آن داشته باشد. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که پس مدت کوتاهی پس از رنگ کردن موهایتان، شاهد تغییر رنگ آنها، گرایش به قرمزی و … بوده اید. این مساله ناشی از استفاده از رنگ های بی کیفیت و ناتوانی آرایشگر در ترکیب درست مواد و استفاده از آنها می باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای دریافت خدمات رنگ و مش در سالن های زیبایی، به بهترین آرایشگاه های شهر خود مراجعه کنید.

لایت و هایلایت، از خدمات سالن زیبایی سالومه

در ادامه پاسخ به این سوال که خدمات مو شامل چیست؟ باید به انواع لایت و هایلایت اشاره کرد. لایت یا مش، به معنای روشن کردن موها، به اندازه سه درجه از حالت طبیعی خودش است. در این شیوه که استفاده از آن بسیار محبوب است و جلوه خاصی به افراد می بخشد، می توان از روش های متفاوتی مانند لایت با شانه یا کلاهی استفاده کرد. در افرادی که موهای کوتاهی دارند، غالبا از روش کلاهی برای مش کردن استفاده می شود که با استفاده از یک کلاه دارای سوراخ های متعدد انجام می شود. قسمت هایی از موها که از سوراخ کلاه بیرون می آید، به رنگ آغشته شده و در نهایت، لایت های زیبایی در مو ایجاد می شود. در روش شانه ای هم پس از آماده سازی مواد رنگ، آن را به نوک شانه مالیده و موها را شانه می کنند. به این ترتیب یک لایت پخش شده در تمام قسمت ها و به صورت مبهم ایجاد خواهد شد که بسیار طبیعی و زیبا است.

هایلایت به معنای روشن کردن مو به اندازه 7 درجه از حالت اولیه یا پایه خود است. هایلایت را نیز می توان با استفاده از کلاه، شانه و یا فویل های مخصوص به انجام رساند. استفاده از فویل یکی از جدیدترین خدمات آرایشی در این حوزه است که می توان بخشی از موها را توسط شانه جدا کرده و بر روی فویل قرار داد. سپس مواد رنگ را روی آن مالیده و در نهایت هایلایتی جذاب را دریافت کنید.

کراتینه، پروتئینه و احیای مو سالن زیباسس سالومه

کراتین نام پروتئینی است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد و بافت اصلی موهای ما از آن ساخته شده است. در سالن های زیبایی، با تثبیت کردن این پروتئین در تارهای مو، صافی، زیبایی و جذابیت خاصی به آنها بخشیده می شود. زمانی که موها کراتین خود را از دست می دهند، زبر، شکننده، بدحالت و دچار موخوره خواهند شد. با کراتینه کردن و یا درمان های پروتئینی که بر روی موها انجام می شود، می توان از ساختار آن محافظت کرد و زیبایی و سلامت را به آنها بازگرداند. یکی از مهم ترین خدمات ارایشگاه زنانه را باید پروتئین تراپی مو در سالن دانست که با بهره گیری از مواد مخصوص و توسط آرایشگران ماهر به انجام می رسد. با این کار می توانید از سلامت بیش تر موها، صافی، درخشش و بیش تر شدن مقاومت آنها بهره ببرید.

سایر سوالات
میکاپ سالن زیبایی سالومه

آرایش یا میکاپ، به جرات یکی از اصلی ترین لاین های هر سالن زیبایی است و بسیاری از افراد، ملاک انتخاب بهترین سالن زیبایی را، وجود میکاپ کاران حرفه ای در آن می دانند. از یک مراسم ساده تولد یا دورهمی تا عروسی، میکاپ می تواند تاثیر زیادی در جلوه بهتر شما داشته باشد و به همین دلیل است که در آرایشگاه های زنانه، میکاپ کاران زیادی مشغول به کار هستند و شاید وقت گرفتن از ماهر ترین آنها، کار ساده ای نباشد. میکاپ انواع مختلفی دارد که هر کدام با توجه به نوع چهره شما، سلیقه، نوع مراسمی که در آن حضور دارید، لباسی که می پوشید و … انتخاب می شوند. از جمله انواع میکاپ هایی که در سالن های زیبایی انجام می شود، می توان به کلاسیک، اروپایی، هندی، عربی، خلیجی، هالیوودی و مصری اشاره کرد. آنچه در میکاپ از اهمیت زیادی برخوردار است، انتخاب یک سالن زیبایی است که در آن از بهترین میکاپ آرتیست ها استفاده شود، مواد آرایشی مرغوب و درجه یک بوده و تسلط به انواع آرایش ها در آرایشگران آن وجود داشته باشد.

خدمات عروس در سالن زیبایی سالومه

یکی از مهم ترین لاین های هر آرایشگاهی را باید خدمات مربوط به عروس دانست. حرفه ای ترین نوع خدمات در هر حوزه ای مربوط به آرایش عروس خواهد شد، زیرا برای همه خانم ها، این روز بسیار مهم است و حتی اگر اهل آرایشگاه رفتن نباشند، برای چنین روزی به دنبال بهترین سالن ها و خدمات می باشند. خدمات آرایش عروس بسیار گسترده است و پکیج های متفاوتی را شامل می شود. به همین دلیل در مطلبی جداگانه به طور کامل به بررسی آن پرداخته شده و می توانید برای اطلاع از جزئیات پکیج های مربوط به عروسی، به آن مراجعه نمایید. بهتر است انواع خدمات آرایشی بانوان در سالن های عروس را با دقت بررسی کنید و تاکید خود را روی مهارت میکاپ آرتیست و شینیون کار سالن بگذارید.

اکستنشن مژه سالن زیبایی سالومه

اکستنشن مژه، به معنای اضافه کردن تارهای موی طبیعی و یا مصنوعی به مژه های شماست تا ضمن ایجاد زیبایی دوچندان در این ناحیه، برخلاف مژه مصنوعی، ظاهری طبیعی داشته باشد. اکستنشن مژه انواع مختلفی دارد که از جمله آن می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

والیوم: قرار گرفتن 2 الی 3 مژه بین هر دو تار طبیعی است و یکی از مرسوم ترین انواع اکستنشن مژه بین بانوان است.

مگاوالیوم: این نوع، مشابه مدل قبلی است، با این تفاوت که تعداد تارهای گذاشته شده بین هر دو مژه طبیعی، بیش تر است تا به پرپشت شدن مژه ها کمک کند. کسانی که از مژه های بسیار کم پشتی بهره  می برند، بهتر است از این شیوه استفاده کنند.

خدمات ناخن در سالن زیبایی سالومه

خدمات یک سالن زیبایی باید شامل ارائه انواع مراقبت و آرایش های مربوط به ناخن هم باشد. زیبایی ناخن ها، برای بسیاری از خانم ها اهمیت دارد و آراسته کردن آنها را به صورت ماهیانه و یا زودتر، در برنامه های خود قرار می دهند. خدمات ناخن در سالن زیبایی را می توان به طور کلی در دو دسته قرار داد.

مانیکور: شامل مراقبت و آرایش ناخن های دست، گرفتن پوست های اضافه و مرده اطراف ناخن ها و جلوگیری از تجمع عوامل بیماری زا در زیر ناخن و پوست اطراف آن.

پدیکور: مراقبت از ناخن های پا، آرایش و تمیز کردن آنها به منظور حفظ سلامت هر چه بیش تر آنها و زیبا تر به نظر رسیدن. پدیکور خود دارای دو بخش پدیکور خیس و خشک است که در نوع خیس، از آب و انواع مواد لایه بردار، نرم کننده و آبرسان برای از بین بردن پوست های اضافی کف پا، ترک و پینه ها، استفاده می شود و در انتهای کار، پوستی بسیار نرم، لطیف و ناخن های زیبا و تمیز خواهید داشت. در روش خشک، تنها گرفتن پوست های اضافی اطراف ناخن، سوهان کشی و اصلاح فرم آنها صورت می گیرد.

کاشت ناخن در سالن زیبایی سالومه

یکی از خدماتی که در سالن های زیبایی بسیار شاهد آن هستیم، کاشت ناخن است. کاشت ناخن به روش های مختلفی انجام می شود که هر یک خصوصیات مربوط به خود را داشته و مزایا و معایبی دارد. به طور کلی می توان روش های زیر را در مورد کاشت ناخن های دست و پا در سالن های زیبایی نام برد:

کاشت ناخن به وسلیه تیپ
کاشت به وسیله فرمر

در روش اول، از تیپ برای کاشت استفاده می شود و مواد به طور مستقیم بر روی ناخن های شما قرار نمی گیرد. تیپ دارای شکل و بافتی شبیه به ناخن های شماست که روی آن قرار گرفته و مواد کاشت ناخن روی آن قرار می گیرد. سپس متناسب با درخواست شما، شکل گرفته و تثبیت می شود. در این روش قد ناخن شما، به هر اندازه که بخواهید، بلند یا کوتاه خواهد شد.

کاشت به وسلیه فرمر، بر روی ناخن های اصلی شما صورت می گیرد و در انتهای کار کاشت، برای آنکه شکل و قد ناخن، متناسب با سلیقه شما باشد، از یک فرمر به منظور شکل دادن به ناخن کاشته شده استفاده خواهد شد. لازم است تا این مراحل توسط افراد ماهر و آموزش دیده ای انجام شود تا به سلامت ناخن و پوست شما آسیبی وارد نشود. به خصوص اگر کاشت ناخن را برای اولین بار انجام می دهید که اهمیت مهارت و تجربه ناخن کار دو چندان می شود.

آیا شما از ما سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرسید